

European Bass (Seabass)
Dicentrarchus Labrax
A legutóbb fogott European Bass (Seabass)
Visszaengedve48 cm
Yoann Sterlingot
Visszaengedve46 cm
Yoann Sterlingot
Visszaengedve40 cm
Enzo Robert
Visszaengedve43 cm
Yoann Sterlingot
Flo Jean
Visszaengedve39.5 cm
Laurent Goudard
Visszaengedve26.67 cm
Vincent Leclercq
44 cm
Pêcheur de rêves (YouTube)
47 cm
Victor Marliac.B
Visszaengedve38 cm
Thomas Senechal
48 cm
Sébastien Guyomar
Visszaengedve40 cm
Thomas Senechal
Hol horgászható a(z) European Bass (Seabass)?
Kezelt horgászszakaszok, ahol a közösség ténylegesen kifogja ezt a halfajt.
A legjobb felszerelés European Bass (Seabass) horgászatához
A horgászok minden nap rögzítik fogásaikat, és hozzájuk kapcsolják a felszerelésüket. Így elemezhetők a trendek, ami elvezet a legjobb felszerelések kiválasztásához European Bass (Seabass) horgászatához. Fedezd fel alább, felszereléskategória szerint rendezve!
Which lure to use for European Bass (Seabass) fishing?
Most used rods for European Bass (Seabass) fishing
Mikor kap ez a faj?
A közösség fogásainak elemzése: hónapok, napszak, hold és hőmérséklet.
Mikor kap ez a faj?
A közösség fogásainak elemzése: hónapok, napszak, hold és hőmérséklet.
Előnézet — a SCALE-tagok mindent látnak













